top of page

Náš příběh

Spojujeme protiklady. Neotřelou kreativitu a jasné strategie přinášející výsledky.

To je Social Souls, prostor kde se abstrakno propojuje s materiálnem.

 

Doručujeme obsah, který chytne za srdce

a zároveň předá faktickou informaci.

Obsah, který pobaví i naučí.

 

Naše síla je právě v tomto přístupu. 

Dokážeme probrat do hloubky všechny vaše potřeby a v lehkosti je komunikovat světu. 

 

Inspiraci hledáme v přírodě i v odborných

zdrojích. Skrze smysluplné projekty chceme formovat společnost k většímu souladu

a lepší budoucnosti.

Autenticita

Na nic si nehrajeme, jdeme přímo ke zdroji a to očekáváme i od našich klientů. Neohýbáme realitu a tvoříme krásné věci, které nepotřebují uměle zdokonalovat. Ve sdílení jsme vždy transparentní a neoklamáváme ani vás ani vaše zákazníky.

Kvalita nad kvantitou

Přinášíme kvalitní obsah, na kterém si vždy dáme záležet. Strategicky plánujeme zveřejnění příspěvků a tvorby kampaní tak, aby finální termíny nebyly na úkor kvality výstupů. Zakládáme si na schopnosti zhmotňovat konkrétní nápady a převádět je do online světa v té nejlepší kvalitě.

Transparentnost

Neoklamáváme koncové zákazníky ani naše klienty. Vytváříme takové strategie, jejichž obsah bude úspěšný a zároveň založený na pravdě. Tyto dvě věci se nevylučují, je jen potřeba hledat cesty, jak je dodržovat. Na sítích nechceme podporovat lživé a nepravdivé informace. Komunikujeme přímě a otevřeně. 

Udržitelnost

Na budoucnosti naší planety nám záleží, proto podporujeme projekty, které mají přesah do ekologie a udržitelnosti nebo dáváme podněty k tomu, jak se k tématu postavit zodpovědně a vymýšlíme takové strategie, aby se i vaše značka stala udržitelnou. Téma udržitelnosti se prolíná i do pracovního procesu. Tvoříme tak, aby naše spolupráce byly smysluplné z dlouhodobého hlediska. 

Radost

Naše práce nás baví a chceme aby bavila i vás. Naším přáním je společně si užívat tvorbu, mít radost a předávat ji dál. Sociální sítě prezentují vizuální obsah, který předává emoce, proto chceme mít z výsledků dobrý pocit, který budeme přenášet na vaše cílové zákazníky.

gabriella-clare-marino--qenHc240kI-unsplash.jpg
mat-hayward-b96delrfnXw-unsplash.jpg
mink-mingle-AlEyuIKuSmc-unsplash.jpg
bottom of page