top of page

Služby & Proces

Soustředíme se na udržitelnost a konzistenci. Vytváříme kvalitní obsah, který vašim sledujícím předává hodnotu nebo je inspiruje.

 

Stavíme kvalitu před kvantitou a vždy tvoříme v souladu s hodnotami, které propojí vaši značku s ideály vašich cílových zákazníků.

 

Tvoříme kreativně i strategicky a vaše myšlenky převádíme do online příběhů. 

 

Naše práce vám pomůže vytvořit love brand, kterým se váš projekt může stát. 

SOCIAL MEDIA MARKETING

Vytvoříme vám kompletní obsah pro instagram a facebook, včetně fotek, krátkých videí pro reels, textů i grafiky. Sledujeme aktuální trendy a reagujeme na ně v souladu s hodnotami vaší značky. Zajišťujeme engagement a community management nebo optimalizaci na business profil.

CONTENT CREATING

Chcete s obsahem pracovat sami, ale nedokážete jej vytvořit? Připravíme vám sérii produktových fotek nebo videí, které vám poskytneme k vlastnímu užití. Pracujeme s konceptem, který společně vytvoříme a ctíme pak vaši vizuální identitu ve finálních výstupech.

INFLUENCER MARKETING

Spolupráce s influencery je pro úspěch na sociálních sítích klíčová. Připravíme vám kampaně, pomůžeme s výběrem vhodných influencerů ladících s vaší značkou, nebo oslovíme tvůrce z naší databáze. Všechny spolupráce řádně zasmluvníme a budeme průvodci v celém procesu tvorby influencerských kampaní.

OTHER SOCIAL MEDIA

Dostaneme vás na další platformy jako je Tik Tok, Youtube nebo Linked In a připravíme pro vás relevantní obsah i strategii. Vyhodnotíme, kdy je nejlepší čas na rožšíření obsahu pro další sítě a vezmeme si na starosti jejich celkovou správu.

Rozšiřující služby

EMAIL MARKETING

Víme, že obrovskou výhodou je vlastní nasbíraná datábaze kontaktů, která vám zůstane už napořád. Email marketing je cesta prodeje nebo sdělení, na kterou se můžete spolehnout i mimo sociální sítě. Připravíme vám akční newslettery nebo pravidelný check-in s vašimi zákazníky na různých mailingových platformách. 

COPYWRITING

Napíšeme vám poutavé články pro váš blog nebo vymyslíme slogany, které zaujmou. Skrze text můžeme společně jít do hloubky vašeho tématu a edukovat tak potenciální zákazníky nebo šířit osvětu. 

BRANDING & STRATEGIES

Chcete svoji značku stavět na upřímných hodnotách a tvořit v souladu s vaším záměrem? Pomůžeme vám udat směr a definovat hodnoty, které budou kompasem na vaší cestě. 

MENTORING

Chcete si obsah tvořit úplně sami, ale potřebujete nasměrovat nebo poradit? Jsme tu pro vás v rámci intenzivního mentoringu a workshopů, kde společně vytvoříme vše, co budete pro online komunikaci vaší značky potřebovat. 

adam-neumann-vTu1f4PDUuo-unsplash.jpg

Doplňkové služby

bottom of page